bannersite7
menu back Ana sayfa İndirimli ürünler Ön sipariş Müşteri hizmetleri Sipariş takip Sepetim Sıkça sorulan sorular İletişim
empty Üye ol Üye girişi
Havale bildirim formu | Satış Sözleşmesi | Hakkımızda | Kargo Takip 
Ürün arama
Alt Menü 1

Yenilikler
im_menu7PACIFIC RG-58
PACIFIC RG-58
PACIFIC RG-58
€
0,40
+ KDV
KDV dahil : 3,15 TL
im_menu7PACIFIC RG-59
PACIFIC RG-59
PACIFIC RG-59
€
0,30
+ KDV
KDV dahil : 2,36 TL
im_menu7EASYSPLICER MK2
Fiber Ek Cihazı Set-1
EASYSPLICER MK2<br>Fiber Ek Cihazı Set-1
EASYSPLICER MK2
Fiber Ek Cihazı Set-1
€
1.790,00
+ KDV
KDV dahil : 14.112,46 TL
im_menu7EASYSPLICER MK2
Fiber Ek Cihazı Set-2
EASYSPLICER MK2<br>Fiber Ek Cihazı Set-2
EASYSPLICER MK2
Fiber Ek Cihazı Set-2
€
1.890,00
+ KDV
KDV dahil : 14.900,86 TL
im_menu7EASYSPLICER MK2
Fiber Ek Cihazı Set-3
EASYSPLICER MK2<br>Fiber Ek Cihazı Set-3
EASYSPLICER MK2
Fiber Ek Cihazı Set-3
€
2.025,00
+ KDV
KDV dahil : 15.965,21 TL
im_menu7IRENIS 6600+ IPTV SetTopBox
IRENIS 6600+ IPTV SetTopBox
IRENIS 6600+ IPTV SetTopBox
€
145,00
+ KDV
KDV dahil : 1.143,18 TL
im_menu7HDMI Kablosuz Aktarıcı
10 metreye kadar
HDMI Kablosuz Aktarıcı<br>10 metreye kadar
HDMI Kablosuz Aktarıcı
10 metreye kadar
€
295,00
+ KDV
KDV dahil : 2.325,79 TL
im_menu7Apple (Mini DP) / HDMI Kablo
1.50 metre, 2K FullHD
Apple (Mini DP) / HDMI Kablo<br>1.50 metre, 2K FullHD
Apple (Mini DP) / HDMI Kablo
1.50 metre, 2K FullHD
€
20,80
+ KDV
KDV dahil : 163,99 TL
im_menu72 metre DisplayPort / HDMI Kablo
2K (1080p) FullHD, WUXGA
2 metre DisplayPort/HDMI Kablo<br>2K (1080p) FullHD, WUXGA
2 metre DisplayPort/HDMI Kablo
2K (1080p) FullHD, WUXGA
€
23,00
+ KDV
KDV dahil : 181,33 TL
im_menu75 metre DisplayPort / HDMI Kablo
2K (1080p) FullHD, WUXGA
5 metre DisplayPort/HDMI Kablo<br>2K (1080p) FullHD, WUXGA
5 metre DisplayPort/HDMI Kablo
2K (1080p) FullHD, WUXGA
€
36,00
+ KDV
KDV dahil : 283,83 TL
Tüm liste
Alt Menü 7

En çok satanlar
im_menu4GOOT PX-201 Isı Ayarlı Lehim Havyası
GOOT PX-201 Isı Ayarlı Lehim Havyası
GOOT PX-201 Isı Ayarlı Lehim Havyası
$
57,50
+ KDV
KDV dahil : 398,65 TL
im_menu4PACIFIC RG-6
(25m rulo)
PACIFIC RG-6<br>(25m rulo)
PACIFIC RG-6
(25m rulo)
€
4,75
+ KDV
%5 indirimli
€
4,51
+ KDV

KDV dahil : 35,55 TL
im_menu4GOOT TQ-77 Turbo Havya
GOOT TQ-77 Turbo Havya
GOOT TQ-77 Turbo Havya
$
36,00
+ KDV
KDV dahil : 249,59 TL
im_menu4GOOT TQ-95 Turbo Havya
GOOT TQ-95 Turbo Havya
GOOT TQ-95 Turbo Havya
$
35,00
+ KDV
KDV dahil : 242,66 TL
im_menu4Kulaklık Uzatma Kablosu, Ses Ayarlı, 5.80 metre
Kulaklık Uzatma  Kablosu, Ses Ayarlı, 5.80 metre
Kulaklık Uzatma Kablosu, Ses Ayarlı, 5.80 metre
¨
19,40
+ KDV
KDV dahil : 22,89 TL
im_menu42m Cat5e FTP Network Kablosu
2m Cat5e FTP Network Kablosu
2m Cat5e FTP Network Kablosu
€
1,90
+ KDV
KDV dahil : 14,98 TL
im_menu42, 5 metre TV / Video Uzatma Kablosu
2,5 metre TV/Video Uzatma Kablosu
2,5 metre TV/Video Uzatma Kablosu
$
1,07
+ KDV
KDV dahil : 7,42 TL
im_menu4BELDEN 1583E
Cat.5e UTP
BELDEN 1583E<br>Cat.5e UTP
BELDEN 1583E
Cat.5e UTP
€
82,00
+ KDV
KDV dahil : 646,49 TL
im_menu4VHF / UHF + UYDU Hat Kuvvetlendirici
VHF/UHF + UYDU Hat Kuvvetlendirici
VHF/UHF + UYDU Hat Kuvvetlendirici
€
4,00
+ KDV
KDV dahil : 31,54 TL
im_menu4SC / PC SM 1 metre FO Pigtail
SC/PC SM 1 metre FO Pigtail
SC/PC SM 1 metre FO Pigtail
$
1,75
+ KDV
KDV dahil : 12,13 TL
Tüm liste
Alt Menü 4

Haftanın ürünleri
im_menu5PACIFIC PA-3105
GÖRÜNEN IŞIK KAYNAĞI
PACIFIC PA-3105<br>GÖRÜNEN IŞIK KAYNAĞI
PACIFIC PA-3105
GÖRÜNEN IŞIK KAYNAĞI
$
99,00
+ KDV
KDV dahil : 686,37 TL
im_menu5BELDEN 1885E NH
Cat.7 S / FTP Kablo
BELDEN 1885E NH<br>Cat.7 S/FTP Kablo
BELDEN 1885E NH
Cat.7 S/FTP Kablo
€
1,63
+ KDV
%20 indirimli
€
1,30
+ KDV

KDV dahil : 10,25 TL
im_menu5BELDEN 1885E NH
Cat.7 S / FTP, 500 metre
BELDEN 1885E NH<br>Cat.7 S/FTP, 500 metre
BELDEN 1885E NH
Cat.7 S/FTP, 500 metre
€
639,00
+ KDV
%20 indirimli
€
511,20
+ KDV

KDV dahil : 4.030,33 TL
im_menu5GOOT CP-3515
Lehim Sökme Teli
GOOT CP-3515<br>Lehim Sökme Teli
GOOT CP-3515
Lehim Sökme Teli
$
6,00
+ KDV
%15 indirimli
$
5,10
+ KDV

KDV dahil : 35,36 TL
im_menu5Hassas Cımbız
Hassas Cımbız
Hassas Cımbız
$
5,20
+ KDV
KDV dahil : 36,05 TL
im_menu5Fiber Optik
2'li Sonlandırma Kutusu
Fiber Optik<br>2'li Sonlandırma Kutusu
Fiber Optik
2'li Sonlandırma Kutusu
$
3,00
+ KDV
KDV dahil : 20,80 TL
im_menu52'li Sonlandırma Kutusu
SC sm adaptorlü
2'li Sonlandırma Kutusu<br>SC sm adaptorlü
2'li Sonlandırma Kutusu
SC sm adaptorlü
$
4,30
+ KDV
KDV dahil : 29,81 TL
im_menu52'li Sonlandırma Kutusu
FC sm adaptorlü
2'li Sonlandırma Kutusu<br>FC sm adaptorlü
2'li Sonlandırma Kutusu
FC sm adaptorlü
$
4,30
+ KDV
KDV dahil : 29,81 TL
im_menu5Cat6 Priz
Cat6 Priz
Cat6 Priz
€
7,90
+ KDV
KDV dahil : 62,28 TL
im_menu5BELDEN 10GXE01
Cat.6A F / FTP, Halojensiz
BELDEN 10GXE01<br>Cat.6A F/FTP, Halojensiz
BELDEN 10GXE01
Cat.6A F/FTP, Halojensiz
€
0,88
+ KDV
KDV dahil : 6,94 TL
Tüm liste
Alt Menü 5

En çok gezinenler
im_menu61x2 Uydu Bölücü
1x2 Uydu Bölücü
1x2 Uydu Bölücü
€
1,65
+ KDV
KDV dahil :
€
13,00
im_menu6VC-9808 + Avometre (RLC Metre)
VC-9808+ Avometre (RLC Metre)
VC-9808+ Avometre (RLC Metre)
$
39,00
+ KDV
KDV dahil :
$
270,39
im_menu6TV/Uydu Birleştirici veya Ayırıcı
TV/Uydu Birleştirici veya Ayırıcı
TV/Uydu Birleştirici veya Ayırıcı
€
4,50
+ KDV
KDV dahil :
€
35,48
im_menu6Kulaklık Uzatma Kablosu, Ses Ayarlı, 5.80 metre
Kulaklık Uzatma  Kablosu, Ses Ayarlı, 5.80 metre
Kulaklık Uzatma Kablosu, Ses Ayarlı, 5.80 metre
¨
19,40
+ KDV
KDV dahil :
¨
22,89
im_menu6GOOT PX-201 Isı Ayarlı Lehim Havyası
GOOT PX-201 Isı Ayarlı Lehim Havyası
GOOT PX-201 Isı Ayarlı Lehim Havyası
$
57,50
+ KDV
KDV dahil :
$
398,65
im_menu6Telefon Prizi 3 girişli
Telefon  Prizi 3 girişli
Telefon Prizi 3 girişli
$
4,50
+ KDV
KDV dahil :
$
31,20
im_menu63, 5mm Jak Giriş 2 Çıkış A/V Dişi Çevirici Adaptor
3,5mm Jak Giriş  2 Çıkış A/V Dişi Çevirici Adaptor
3,5mm Jak Giriş 2 Çıkış A/V Dişi Çevirici Adaptor
$
1,80
+ KDV
KDV dahil :
$
12,48
im_menu6VHF/UHF + UYDU Hat Kuvvetlendirici
VHF/UHF + UYDU Hat Kuvvetlendirici
VHF/UHF + UYDU Hat Kuvvetlendirici
€
4,00
+ KDV
KDV dahil :
€
31,54
im_menu62'li SCART Çoklayıcı (RCA /SVHS Çıkışlı)
2'li SCART Çoklayıcı (RCA /SVHS Çıkışlı)
2'li SCART Çoklayıcı (RCA /SVHS Çıkışlı)
$
5,90
+ KDV
KDV dahil :
$
40,91
im_menu6VC-10C + Avometre
VC-10C+ Avometre
VC-10C+ Avometre
$
26,00
+ KDV
KDV dahil :
$
180,26
Alt Menü 6


150TL üzeri kargo bedava

 

Fiyatlarımız internetten verilen ve kargo ile sevkedilen siparişleriniz için geçerlidir.

» Fiber Optik »
Marka
 [PACIFIC] 
 [PROMAX] 
 [RADIASUN] 

Fiber Optik Test ve Ölçüm Cihazları

OTDR, Optik Power Metre (Güçölçer), Optik Işık Kaynağı
üstün özellikli, çok uygun fiyatlı yeni cihazlar

 

Karşılaştırma listesi (0)

PACIFIC PA-3105
GÖRÜNEN IŞIK KAYNAĞI

PACIFIC PA-3105<br>GÖRÜNEN IŞIK KAYNAĞI
PACIFIC PA-3105
Görünen Işık Kaynağı

Bu ürün kampanyadadır. Tüm kredi kartları ile 6 aya kadar vade farksız taksitli ödeme yapabilirsiniz
Haftanın ürünü
Fiyatı
 :
Kdv dahil:
Taksit Seçenekleri
baskett.gif Satın Al
Stok Durumu

PACIFIC PA-3209A
OPTİK POWER METRE

PACIFIC PA-3209A<br>OPTİK POWER METRE
PACIFIC PA-3209A
Optik Power Metre
singlemode, multimode

Bu ürün kampanyadadır. Tüm kredi kartları ile 6 aya kadar vade farksız taksitli ödeme yapabilirsiniz
Fiyatı
 :
Kdv dahil:
Taksit Seçenekleri
baskett.gif Satın Al
Stok Durumu

PACIFIC PA-3310
OPTİK MULTIMETRE

PACIFIC PA-3310<br>OPTİK MULTIMETRE
PACIFIC PA-3310
Optik Power Metre ve Görünen Işık Kaynağı
singlemode, multimode

Bu ürün kampanyadadır. Tüm kredi kartları ile 6 aya kadar vade farksız taksitli ödeme yapabilirsiniz
Fiyatı
 :
Kdv dahil:
Taksit Seçenekleri
Stok Durumu

PACIFIC PA-3440
OPTİK LAZER KAYNAĞI

PACIFIC PA-3440<br>OPTİK LAZER KAYNAĞI
PACIFIC PA-3440
Optik Lazer Kaynağı
850nm Multimode, 1310/1550nm Singlemode

Bu ürün kampanyadadır. Tüm kredi kartları ile 6 aya kadar vade farksız taksitli ödeme yapabilirsiniz
Fiyatı
 :
Kdv dahil:
Taksit Seçenekleri
Stok Durumu

PACIFIC PA-8832
EL-TİPİ, RENKLİ OTDR

PACIFIC PA-8832<br>EL-TİPİ, RENKLİ OTDR
PACIFIC PA-8832
El-tipi single mode OTDR
renkli LCD ekran, 32/30dB dinamik aralığı

Bu ürün kampanyadadır. Tüm kredi kartları ile 6 aya kadar vade farksız taksitli ödeme yapabilirsiniz
Fiyatı
 :
Kdv dahil:
Taksit Seçenekleri
Stok Durumu

Radiasun RA-3109
OPTİK LAZER KAYNAĞI

Radiasun RA-3109<br>OPTİK LAZER KAYNAĞI
RADIASUN RA-3109
Optik LazerKaynağı
1310/1550nm Singlemode

Bu ürün kampanyadadır. Tüm kredi kartları ile 6 aya kadar vade farksız taksitli ödeme yapabilirsiniz
Fiyatı
 :
Kdv dahil:
Taksit Seçenekleri
baskett.gif Satın Al
Stok Durumu

PROMAX Prolite-11B
GÖRÜNEN IŞIK KAYNAĞI

PROMAX Prolite-11B<br>GÖRÜNEN IŞIK KAYNAĞI
PROMAX Prolite-11B
GÖRÜNEN IŞIK KAYNAĞI
Fiyatı
 :
Kdv dahil:
Havale ile
 :
Taksit Seçenekleri
baskett.gif Sepete At
Stok Durumu

PROMAX Prolite-30B
FİBER BULUCU

PROMAX Prolite-30B<br>FİBER BULUCU
PROMAX Prolite-30B
FİBER BULUCU
Fiyatı
 :
Kdv dahil:
Havale ile
 :
Taksit Seçenekleri
baskett.gif Sepete At
Stok Durumu

PROMAX Prolite-17
OPTİK POWER METRE

PROMAX Prolite-17<br>OPTİK POWER METRE
PROMAX Prolite-17
Kalem tipi Optik Power Metre
singlemode, multimode
Fiyatı
 :
Kdv dahil:
Havale ile
 :
Taksit Seçenekleri
baskett.gif Sepete At
Stok Durumu

PROMAX Prolite-63B
OPTİK POWER METRE

PROMAX Prolite-63B<br>OPTİK POWER METRE
PROMAX Prolite-63B
Optik Power Metre
singlemode, multimode
Fiyatı
 :
Kdv dahil:
Havale ile
 :
Taksit Seçenekleri
baskett.gif Sepete At
Stok Durumu

PROMAX Prolite-57
FTTH için GPON OPTİ...

PROMAX Prolite-57<br>FTTH için GPON OPTİK POWER METRE
PROMAX Prolite-57
FTTH için GPON selektif OPTİK POWER METRE
1310, 1490, 1550 nm
Fiyatı
 :
Kdv dahil:
Havale ile
 :
Taksit Seçenekleri
baskett.gif Sepete At
Stok Durumu

PROMAX Prolite-67
FTTH için GPON OPTİ...

PROMAX Prolite-67<br>FTTH için GPON OPTİK POWER METRE
PROMAX Prolite-67
FTTH için GPON selektif OPTİK POWER METRE
1310, 1490, 1550 nm
Fiyatı
 :
Kdv dahil:
Havale ile
 :
Taksit Seçenekleri
baskett.gif Sepete At
Stok Durumu

PROMAX Prolite-77B
FTTH için GPON OPT...

PROMAX Prolite-77B<br>FTTH için GPON OPTİK POWER METRE
PROMAX Prolite-77B
FTTH için GPON selektif OPTİK POWER METRE
1310, 1490, 1550 nm
Fiyatı
 :
Kdv dahil:
Havale ile
 :
Taksit Seçenekleri
baskett.gif Sepete At
Stok Durumu

PROMAX Prolite-55
FTTH için LAZER KAY...

PROMAX Prolite-55<br>FTTH için LAZER KAYNAĞI
PROMAX Prolite-55
FTTH için 3 dalga boylu Lazer Kaynağı
1310, 1490, 1550 nm
Fiyatı
 :
Kdv dahil:
Havale ile
 :
Taksit Seçenekleri
baskett.gif Sepete At
Stok Durumu

PROMAX Prolite-105
FTTH için LAZER KA...

PROMAX Prolite-105<br>FTTH için LAZER KAYNAĞI
PROMAX Prolite-105
FTTH için 3 dalga boylu Lazer Kaynağı
1310, 1490, 1550 nm
Fiyatı
 :
Kdv dahil:
Havale ile
 :
Taksit Seçenekleri
baskett.gif Sepete At
Stok Durumu

PROMAX Prolite-50
EL-TİPİ, RENKLİ OTDR

PROMAX Prolite-50<br>EL-TİPİ, RENKLİ OTDR
PROMAX Prolite-50
El-tipi single mode OTDR
renkli LCD ekran, 24dB dinamik
Fiyatı
 :
Kdv dahil:
Havale ile
 :
Taksit Seçenekleri
baskett.gif Sepete At
Stok Durumu

PROMAX Prolite-51
EL-TİPİ, RENKLİ OTDR

PROMAX Prolite-51<br>EL-TİPİ, RENKLİ OTDR
PROMAX Prolite-51
El-tipi single mode OTDR
renkli LCD ekran, 38/37/37dB dinamik
Fiyatı
 :
Kdv dahil:
Havale ile
 :
Taksit Seçenekleri
baskett.gif Sepete At
Stok Durumu

PROMAX Prolite-52
EL-TİPİ, RENKLİ OTDR

PROMAX Prolite-52<br>EL-TİPİ, RENKLİ OTDR
PROMAX Prolite-52
El-tipi single mode OTDR
renkli LCD ekran, 37dB dinamik
Fiyatı
 :
Kdv dahil:
Havale ile
 :
Taksit Seçenekleri
baskett.gif Sepete At
Stok Durumu

PROMAX Prolite-60

PROMAX Prolite-60
Optik Spektrum Analizörü
Stok Durumu
 
Havale bildirim formu | Satış Sözleşmesi | Hakkımızda | Kargo Takip 

PROTEL Elektronik Ürünler Ltd.Şti.
Banka Seçenekleri


Perpa Ticaret Merkezi, B-Blok, 2.Kat, No: 63, 34384 Okmeydanı - İstanbul
Tel: (212) 221 80 60 pbx Faks: (212) 221 80 30 E-posta: protel@protelturkey.com
Çalışma saatleri: (Pazartesi ... Cuma) 9:00-18:00

PROTEL Elektronik kurumsal web sitesi: www.protelturkey.com 

Bu sayfayı twitter'da paylaşabilirsiniz:

Copyright © 2006-2018 PROTEL. Tüm hakları saklıdır.

eticaret neticaret elektronik ticaret